Uż tu móm RSS!:)

Archiwum:

Zaolziański blogi:

Nie-zaolziański blogi:

Eternity II

poniedziałek 30.7.2007 23:15

Skłodocie radzi puzzle? A wiycie, że tak możecie wygrać 2 miliony dolarów?

Nie robiym se srande. Jeśli jako piyrfsi na śfiecie poskłodocie puzzle Eternity II, tak jako nagrode fakt dostaniecie 2 miliony dolarów!

Ale uwaga! Eternity II nie sóm żodne zwykłe puzzle na jaki ście sóm zwykli z polskigo torgu. Majóm sice yny 256 czynści, ale za to idealnie kwadratowych. Poukłodane puzzle też majóm kształt kwadratu (jak taki wiynksze pexeso: 16×16 kostek). Także gdybyście chcieli wypróbować fszystki możliwe kómbinacje, tak by ich było... no, wiela byście se typli? Albo byście to zwladli dokładnie wyrachować? Gosia, co prawisz?

Ok, tak gdo mi do komentarzy napisze, wiela zer by w zaokrónglyniu miała ta liczba możliwości, tak sice nie dostanie 2 mil. dolarów, ale mogym go pozwać na piwko. Albo na 2 piwka, ać to ladzi z tóm sumkóm. A oczywiście do Q-czka!

Btw. wiym, że z pomocóm kamosza Google'a to zwladniecie za pore sekund (jeśli se myślicie, że ni, tak Buzz wóm poradzi jak). Ale wierzym, że ludzie, kierzi chcóm iść z matfyzakym na piwo, kfuli czegosi takigo szfindlować nie bedóm...

pewny link | komentarze (7)

© fszystki fpisy sóm moje:) Chester