Uż tu móm RSS!:)

Archiwum:

Zaolziański blogi:

Nie-zaolziański blogi:

Free...

wtorek 28.6.2005 20:06

Tak móm za sebóm 2 zkuszki za 2 dni... Tych pore ostatnich dni, kiedy żech se na nich uczył, żech se mówił, że nigdy wiyncy. Średnio żech to uczyni "dowoł" takich 8-12 godzin dziynnie. Możne se wóm to niezdo zaś tak moc, ale do mnie to je porzóndny wysiłek. Rozmyślóm, za jak długi okres czasu na gimplu bych to nazbiyroł - myślym, że ta dziynno średnio by mi starczyła tak na miesiónc uczynio na gimplu...:) (pomijajónc okres przedmaturalny, tam to oczywiście było o czym inszym)
No, jak żech mówił: tak żech se mówił:) że nigdy wiyncyj, ale po fakcie... to człowiek widzi inaczy, głównie jak obie dwie zkuszki do:) Mieć 2 zkuszki z głowy za dwa dni - parada:) Móm takóm radość a głównie uczuci ogrómnej swobody. Uż zaś mogym robić, co chcym, bez tego abych mioł wyrzuty sumiynia, że np. zamiast se uczyć czatujym na ICQ albo siedzym na piwie (poprowdzie żech za ostatni tydziyń był yny 2 razy a toch roz musioł, bo szło o stypko:)
Możne se dziwicie, jak to, że piszym o dwóch zkuszkach a ni o trzech..? No, mógbych jutro iść na te matalize, ale... jech yny człowiek:) Także dzisio wieczór zamiast rachowanio integralów itp. se jadym odreagować na Hvězde:) A mataliza poczeko do września, aspóń bedym mioł płynne przejści od wakacyjnego nic-nierobiynio do szkolnego tempa:)

pewny link | komentarze (1)

© fszystki fpisy sóm moje:) Chester